Září 2014

Tip na čerstvý šípkový čaj

30. září 2014 v 18:47 | Amálka |  > Z přírody
Přírodně nasládlá chuť a jemná ovocná vůně, načervenalá barva, zdraví v každém doušku… takový je čerstvý šípkový čaj. Právě nastala ta nejvhodnější doba pro sběr, a každému, kdo chodí občas do přírody, určitě neunikly keře obsypané červenými plody. Pokud si šípky nasbíráme, můžeme je buďto pracně zbavit peciček a usušit, nebo si z nich ihned uvařit výborný čerstvý čaj.

Kde je hranice mezi fantazií a realitou

30. září 2014 v 13:30 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
"Říše fantazie vůbec žádné hranice nemá" (Nekonečný příběh)

Pokud vezmeme v úvahu fyzikální fakt, že vše uvnitř a kolem nás je součástí jednoho velkého energetického pole tvořeného neustále vibrující elektromagnetickou energií, povede nás to nevyhnutelně k závěru, že veškeré hranice mezi realitami, jsou pouze pomyslné.

Jak rozehnat začínající anginu?

29. září 2014 v 16:08 | Amálka |  > Z přírody
Když mě začne škrábat v krku...

Znáte ten pocit, kdy se ráno probudíte a cítíte, že na Vás něco leze? Obvykle to začíná suchem v krku, mírnou zimnicí nebo bolestí kloubů, posléze to pokračuje horečkou, návštěvou doktora a často nasazením antibiotik, které jsou pro organismus velikou zátěží. Máme ale štěstí, protože existuje způsob, jak nemoci zavčas předejít přírodní cestou!
Jaké léčivky nám tedy pro tento případ nabízí přírodní lékárna?

Kopřivová tinktura na vlasy

29. září 2014 v 13:11 | Amálka |  > Z přírody
Pokud rádi věnujete péči svým vlasům a chcete si je dlouho udržet zdravé, husté a lesklé, potom je tento návod určený právě pro Vás. Tinktura je velmi vhodná i pro starší ročníky, kterým začínají vlasy již řídnout. Je to čistý, přírodní produkt, snadný na přípravu a přitom mimořádně účinný.

Setkání s Eike

24. září 2014 v 14:14 | Amálka |  > Moje zážitky s nehmotnými bytostmi
8/2014
Ležela jsem ráno na posteli a dívala se proti bílé zdi. Najednou se přede mnou začaly měnit barvy do fialových tónu a přede mnou se objevila opravdu nádherná žena. Měla velké, světle hnědé oči, přes hlavu fialkový závoj, na kterém zářily zlaté hvězdičky, a který částečně zakrýval hnědo-černé, jemně kudrnaté vlasy. I když na první pohled působila jemně a křehce, v jejích očích se dala vyčíst i jistá dávka ctižádosti a bojovnosti. Jako, že ví, co chce a umí si za tím jít. Setkání nebylo dlouhé, přesto jasné a výstižné.

Moudro mé babičky Aničky

24. září 2014 v 13:27 | Amálka |  > Moudra, nápady a jiné
Moje babi často praví,
že kdo chce být mlád a zdravý
ať na zimu má plnou spíš.

Co mi blesklo hlavou...

24. září 2014 v 13:04 | Amálka |  > Moudra, nápady a jiné
Napadlo mě, nebo jsem někde vyčetla, už nevím...

  • Smyslem života každého člověka je najít svou jedinečnost a rozvíjet kvality, které budou ostatním i nám ku prospěchu.
  • Člověk má v sobě veškerou sílu vesmíru a může dokázat úplně cokoli, co chce. Jediným problémem bývá, že to většinou neví a pokud se to dozví, většinou tomu nevěří. Když si to ale jednou uvědomí, způsobí to explozi nečekaných rozměrů! V náloži se totiž smíchá se radost, vztek a síla.

Astrální cestování (AC) - moje začátky

24. září 2014 v 11:35 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů

Ačkoli se všeobecně tvrdí, že naučit se astrálnímu cestování (fázi) je obtížné, já osobně si myslím, že při troše cvičení ho dosáhne téměř kdokoli. Nemá cenu zde reprodukovat již dříve perfektně popsané, takže kdo se chce AC opravdu naučit, není nic lehčího, než si nastudovat tuto skvělou příručku (http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf), začít sám cvičit a poté cestovat. Vše potřebné k nácviku i praktickému využití je tam řečeno.

V tomto příspěvku bych se chtěla krátce zmínit o svých začátcích s AC. Už jako malá jsem k tomu údajně měla potřebné předpoklady. Moc ráda spím a vytáhnout mě ráno z postele byl tedy často nadlidský úkol. Mým minimem je dodnes 9 hodin, ale není pro mě problém spát i déle. I když mi hodně lidí tvrdilo v minulosti opak, já spánek zkrátka nepokládám za promarněný čas. Často sním, fantazíruji, pravidelně relaxuji a cvičím obrazotvornost. Pamatuji si, že jako dítě mě hrozně fascinovala myšlenka, co se stane, pokud tělo usne a mě se podaří zůstat vzhůru. A to je vlastně i základní podstatou AC. Tenkrát ale neexistovalo moc literatury na toto téma a na všecko musel člověk přicházet sám.

Andělská komunikace

24. září 2014 v 11:21 | Amálka |  > Moje zážitky s nehmotnými bytostmi
8/2014
Rozhodla jsem se navázat kontakt s jednou konkrétní andělskou bytostí, a tak jsem si naplánovala úkol pro příští astrální cestování. Hned při první příležitosti jsem se pak o setkání pokusila. Jakmile jsem byla mimo tělo, zkusila jsem techniku otevírání dveří. Nejdřív jsem zavolala na anděla jeho jménem (Seraphiel) a pomalu otevřela dveře z chodby do kuchyně s očekáváním, že se za nimi objeví. Vešla jsem pomalu dovnitř, ale nikdo nebyl ani tam, ani vedle v obývacím pokoji. Sotva jsem začala přemýšlet, že zkusím jinou techniku, abych neztratila koncentraci, uslyšela jsem v chodbě zvláštní, nezvyklý zvuk. Prvotní leknutí vystřídalo vzrušení, že se konečně něco děje a bez váhání jsem se tam rozběhla.

Víla léčitelka

24. září 2014 v 11:16 | Amálka |  > Moje zážitky s nehmotnými bytostmi
1/2008
Jednoho dne jsem se rozhodla, že je na čase, abych vyjela do světa na zkušenou. Lákala mě představa, že si rozšířím obzory, poznám nové lidi, kraje a také kulturu. Plavila jsem se tedy svého času po moři, na veliké výletní lodi a vykonávala fyzicky náročnou práci. Vždy, když jsem si po šestnácti hodinách v nepohodlných, uzavřených botách sedla na postel, připadala jsem si jako malá mořská víla, která kvůli svému vyvolenému platila daň nejvyšší. S každým krokem, jakoby se mi do nohy zabodl ostrý nůž, a když jsem pak večer svlažila nohy v chladné vodě, dokázala jsem svým vnitřním zrakem živě vidět proud krve stékající do výlevky. Jenomže mě za odměnu nečekal žádný princ, ani naděje na lepší zítřek. Jedinou útěchou mi bylo půldenní volno jedenkrát za čtrnáct dní, kdy jsem se šla projít po přístavu nebo po pláži.