Andělská modlitba pro mír

5. října 2014 v 14:21 | Amálka |  > Moje zážitky s nehmotnými bytostmi
Tento příspěvek je určený pro ty z Vás, kdo nejste lhostejní k osudům jiných lidí, kteří žijí v krutých zemích, plných bezpráví a nespravedlnosti. V tomto článku naleznete postup, jak co nejvíce zvýšit účinnost svých mírových proseb a co je dobré naopak nedělat.

Na úvod bych se chtěla zmínit, jak jsem se vůbec k napsání tototo příspěvku dostala. Já osobně zpravidla neplýtvám moc energií na věci, které nemohu přímo ovlivnit, proto se ani nedívám na zprávy a vyhýbám se krutostem na internetu a v tisku, jak jen mohu. Ne, že bych byla k dění ve světě úplně slepá a zlo kolem si vůbec nepřipouštěla, to ano, ale snažím se zkrátka více soustředit na věci kolem sebe. Některé situace v jiných zemích trochu sleduji, ale zprávy o nich rozhodně nečerpám z mediálních zdrojů. A to mě vede k dalšímu důvodu, proč se moc nezajímám o veřejné dění - mediím vůbec nevěřím a nelíbí se mi způsob, jakým lidem podsouvají to, co sami chtějí. A pokřivený názor je často horší, než neutrální, žádný...


Nedávno se mě však kamarádka ptala, zda může modlitbou ke svému ochránci podpořit vývoj v Sýrii a jestli má šanci tím něco změnit. Napsala jsem jí, že každá její konstruktivní myšlenka je krůčkem ke změně a že je hezké, co dělá. Sama jsem si pak o situaci něco málo zjistila a večer si občas vzpomněla a také posílala to těchto míst dobré energie. Včera mi však kamarádka napsala znovu a její dopis mě vedl k zamyšlení a rozpravě s mým ochráncem…

Zkrácený dopis kamarádky:
Ahoj, posílám pravidelně modlitby a prosby k mým andělům za rukojmí v Sýrii a mám pocit, že fungují. Tedy spíše fungovaly, ale jen když jsem je posílala každý den. Včera jsem po nějaké době vynechala a dneska jsem se dozvěděla, že popravili dalšího nevinného člověka. Nenávidím je za to, jsem plná vzteku, hrozně naštvaná a smutná. Proč to andělé dopustili?

Odpověď:
Ahoj,
Včera večer jsem také posílala konstruktivní motlitbu pro Sýrii a pak mluvila ke svému ochránci a ptala se ho na otázky, které jsi mi dnes položila. Když jsem pak utišila své myšlenky a začala naslouchat, cítila jsem, jak začal on vysílat směrem ke mně a v hlavě jsem uslyšela vnitřní hlas, který mi dal odpovědi na moje otázky. Ráno jsem si pak myšlenky srovnala a vše si zapsala svými slovy...

Vzkaz od mého anděla:
"Je velmi důležité, že lidé vysílají dobro a lásku do míst, kde je tolik destrukce. Aby ale došlo ke skutečné změně, muselo by více lidí smýšlet tak, jako ty. Lidé dělají při svých modlitbách jednu velkou, zásadní chybu. Aniž si to uvědomují, vysílají často daleko více zla, nežli dobra, protože je jejich mysl zakalena nenávistí. Taková modlitba a vlastně i samotné myšlenky plodí více škody než užitku. Prosím, řekni jim, aby k nám při svých prosbách vysílali pouze dobré, laskavé myšlenky a měli čistý úmysl. Vyšší síly nerozlišují jednotlivé situace, ale pouze druh emoce a ta je pouze dobrá nebo zlá, nic mezi tím. Dobro plodí dobro a naopak.

Ptala ses mě, jak konkrétně můžeme zasáhnout my. Pokud nás nikdo konkrétně nepožádá, zasahovat do života lidí nesmíme. Jestliže ano, pokusíme se situaci do určité míry ovlivnit, ale uvědom si prosím, že nikdy nemůžeme lidem brát svobodnou volbu a zasahovat přímo. To nám nepřísluší. Můžeme k lidem promlouvat ve snech, prostřednictvím intuice, dát jim znamení nebo je ovlivnit pomocí silného vnuknutí. Když je destrukce příliš silná, často převáží. Paradoxem bývá, že vše přitom kolikrát záleží na vůli jediného člověka. Právě svobodná vůle dělá člověka tím, čím je a není proto příliš moudré brát si vinu na sebe za rozhodnutí někoho jiného. Věř, že pokud vysíláš do okolí lásku, děláš to nejlepší, co můžeš a je to jediný způsob, jak může dojít k nějaké změně. Každá Tvoje nenávistná myšlenka naopak situaci zhoršuje. My tu nejsme proto, abychom určovali vaše osudy, nebo vás jakkoli posuzovali. Naším úkolem je učit vás bezpodmínečné lásce a podávat Vám pomocnou ruku kdykoli o to požádáte. Rozhodnutí vždy ale závisí jen na Vás." Phoebe (můj anděl)


Jak tedy správně vysílat své prosby? (moje doplnění)
Oslovte konkrétní ochrannou bytost nebo bytosti s čistým, jasným úmyslem a vyvarujte se jakýchkoli destruktivních myšlenek (například nenávist k teroristům). Pokud Vám i přesto přijdou na mysl, můžete si třeba představit, jak je zaplavila vlna lásky, všeho litují a skládají zbraně. I když je to dosti absurdní představa, bude mít určitý účinek, pokud si to budete moc přát a budete věřit tomu, že je to možné. Čím více zapojíte obrazotvornost, tím lépe. Představte si například, jak propouští rukojmí a Ti se vrací zpět ke své rodině. Na závěr nezapomeňte andělům poděkovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Posíláte někdy konstruktivní energii do míst, kde je to potřeba?

Ano, často
Občas ano
Velmi zřídka
Ne, ale zkusím to
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama