Moji noví přátelé z domoviny…

6. října 2014 v 19:07 | Amálka |  > Moje zážitky s nehmotnými bytostmi
7/14
Po delší prodlevě jsem na pár dní vrátila na chalupu. Už při cestě z autobusové zastávky jsem si samou radostí prozpěvovala a byla jsem šťastná, že mohu opět nasát místní energii, která mi tolik chyběla. Čerstvý ranní vzduch, známé zvuky a pachy, místní stromy nebo náš rybník, to vše mi připomínalo, že jsem konečně zase doma.


Na druhý den jsem se šla po ránu projít po okolí. Po dlouhé době jsem se cítila opět naprosto spokojeně a vyrovnaně a měla jsem konečně úplně čistou hlavu. Je tu takový klid! Někdy tu za celý den nepotkáte ani živáčka, jakoby celý svět na tento kraj dočista zapomněl. Když jsem přecházela louku za domem, zdálo se mi, jako bych s okolím takřka splývala. Vysílala jsem do okolí láskyplné myšlenky a s každým novým nádechem mizely všecky moje starosti. Jak jsem vnímala ty krásné přílivy a odlivy energií, hlavou mi probleskla myšlenka, že kdybych právě teď mohla splynout se vším okolo a úplně se rozplynout ve všeobjímající energii, udělám to ráda.


V mírném svahu pod hřbitovem stojí bříza a třešeň. Už od dětství jsem kolem nich vždy prošla téměř bez povšimnutí, až nyní jsem ucítila zvláštní vnuknutí se zastavit a stromy pozdravit. Možná, že teprve nyní dozrál ten správný čas, abychom se spřátelily. Obě dévy jsou moc milé, bříza ráda poslouchá a má vysokou inspirativní rezonanci, zatímco třešeň je velmi aktivní a chce spíše komunikovat. Jako dárek na uvítanou mi tyto dvě bytosti připravily keřík doslova obsypaný ostružinami, které jsem pojídala, zatímco jsem s nimi sdílela každou svou myšlenku.

Dévy komunikovali velmi něžně a srozumitelně, pomohly mi dost věcí si urovnat a také naplnily mou mysl novou inspirací. Jejich jemná energie proudila do mé srdeční čakry a já vnímala příjemně hřejivý pocit na hrudi. To silné spojení, které jsme ten den ukotvily, cítím dosud. Aby se toto pouto časem nevytratilo, musí se ale občas vědomě posilovat - ať už myšlenkově či dalším setkáním.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | 29. března 2015 v 9:04 | Reagovat

Já mám vždycky pocit, že ony objímají mne, když jdu kolem♥ Mají takovou širokou klidnou laskavou auru♥ :-)

2 Amálka Amálka | Web | 29. března 2015 v 9:29 | Reagovat

[1]: Je fajn, že jsi takto napojená a dokážeš to cítit. Hodně lidí o tento druh vnímavosti bohužel už přišlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama