Řekni mi, co se Ti zdálo a já Ti povím, jak to dopadne:)

5. prosince 2014 v 15:10 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
Nedávno mi kamarádka vyprávěla svůj sen. Byl opravdu moc hezký, celkem vtipný, jenže ouha! V nejlepším skončil... Protože mám ráda výzvy a tohle byl sen, ve kterém bych se také ráda ocitla, slíbila jsem, že se pokusím, aby se mi dozdál a pak jí řeknu, jak to dopadlo.


Z úkolu se nakonec vyklubalo docela dobré "snové" cvičení. První tři noci, jsem večer bezúspěšně usínala s myšlenkou na danou situaci a prosila svého anděla o pomoc. Zpočátku se mi to vůbec nedařilo a nebyla jsem schopná vizualizovat si detailně celý obraz. Jelikož mám ale celkem výdrž, nevzdala jsem to a po třetí noci se mi to k ránu konečně povedlo. Když se totiž pro něco zapálím a mám zároveň silnou motivaci, zpravidla toho vždycky nakonec dosáhnu.

Už jsem nespala, jen jsem se po ránu tak převalovala, relaxovala a představovala si před sebou znovu a znovu veškeré detaily posledního obrazu kamarádčina snu, které mě jen napadly. Když už jsem byla skoro v polospánku, konečně se přede mnou vynořil žádoucí obraz, který mě po chvíli vtáhnul a já mohla situaci dál vědomě modelovat. Vymyslela jsem si skvělý, vlastní scénář tak, aby vše skončilo naprostým happyendem a po probuzení jsem se tomu musela sama zasmát. Konec snu vypadal asi takto: Sedíme s partou holek v irské hospodě, skvěle se bavíme, popíjíme Guiness a společnost nám dělá náš oblíbený irský zpěvák (Patrick), který nám pomáhá zhudebnit naší právě vymyšlenou pohádku v angličtině.

Další den jsem kamarádce poslala zprávu, ve které jsem jí konec snu detailně popsala. Její reakcí bylo nadšení a velké překvapení. Odepsala mi toto:

"Ahoj, dozdál se Ti můj sen? Tak to je mazec, teda. Nádhera, když si to představím! No a neuvěříš, odkud jsem se právě vrátila já! Byla jsem v Pardubicích na fans srazu jedné české kapely a sešly jsme se v originální irské restauraci St. Patrick- samé holky, mimochodem. Náhoda, ne? :-)"

Co k tomu dodat? ...všecko souvisí se vším...

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Madlovers Madlovers | Web | 11. března 2015 v 19:38 | Reagovat

No tak to je skvělý! :D Mám se tedy ještě co učit, takové věci (že sen končí v tom nejlepším) se mi stávají často a když po zazvonění budíku znovu usnu už se zpět nevrátím. Aspoň jsme se s přítelem naučili si sny vyprávět a podle toho chápat denní náladu.

2 Amálka Amálka | Web | 11. března 2015 v 20:07 | Reagovat

[1]: vyprávění snů je taky dobré, protože si je pak člověk lépe vybaví a zapamatuje. Já si je každé ráno píšu do PC. Čím víc se snová paměť cvičí, tím je potom snazší sny vědomě ovládat..

3 Štěpánka Štěpánka | E-mail | 29. února 2016 v 11:01 | Reagovat

Dobrý den, dnes se mi v noci zdál sen o tom, že mi zemřela má milovaná sestra. Jsem těhotná, v září mám termín porodu a jen mě hrozí to, že se říká, někdo se narodí a někdo zemře. Mám ještě skoro 4 letou dcerušku Natálku. Zdálo se mi, že jsem měla velké bříško, čistila dětskou autosedačku a v tom mi přišla říct moje mamka, že sestra zemřela. Můžete mi říct, co od toho mám očekávat..? Co to znamená?? Nebude to mít spojitost s   mou dceruškou ani nenarozeným miminkem..?  Děkuji Štěpánka a prosím o co nejrychlejší odpověď. Jsem strachy bez sebe. Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama