Co jsou to sny a jaký mají skutečný význam?

24. února 2015 v 19:03 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
Sen je stav, kdy člověk ztrácí kontrolu nad fyzickým tělem a částí svého vědomí může vidět lidi, události, může komunikovat i soucítit. Sny mohou být buď nesrozumitelnou změtí obrazů nebo plně vědomé a řízené. Protože člověk do jisté míry svou schopnost řízení již ztratil, jsou dnes sny považovány za nepotřebný produkt unaveného mozku.


A jaký je tedy jejich pravý význam? Sny jsou cesta k původním schopnostem člověka, jako např. astrální cestování, léčení na dálku, dorozumívání se telepaticky s jinými bytostmi, vidění minulosti, součastnosti, předvídání budoucnosti ap.

A nyní zbystřete! Každý člověk může řídit svůj sen nejen ve spánku, ale i ve skutečnosti prostřednictvím bdělého snu (neboli řízené představivosti), protože má kolem sebe více či méně silné "torzní pole", což je v podstatě energetický vír, který lze již od roku 1996 vyfotografovat a jeho vědomým řízením lze všechny tyto schopnosti uskutečnit. Síla tohoto víru a jeho správné nasměrování je přímo úměrné čistotě úmyslu, síle citu, vůle a přání.

Jak lze svou představivost ovládat? Jedinec si před sebou pomocí svých současných informací, intuice a dušeních pocitů vytvoří živý obraz na způsob snu, který poté vědomě řídí svou vůlí.

Z vlastní zkušenosti: když mi bylo asi 15 let, jela jsem domů autobusem, hlavu opřenou o sklo, oči zavřené a přemýšlela, co asi teď dělá mamka. Nejprve jsem v hlavě analyzovala různé varianty - říkala jsem si "je poledne, tak to asi vaří, buď je doma nebo venku se psem." Jak tak usilovně přemítám a přeji si to vědět, najednou se přede mnou vynořil obraz. Mamka byla v kuchyni a zrovna dělala knedlíky s nějakou omáčkou, na sobě měla béžový svetr a džíny. V té době jsem takto živě viděla málokdy, tak jsem měla ze své bdělé vize docela radost, nicméně nepřikládala jsem tomu žádný velký význam. Jaké bylo moje překvapení, když jsem pak přišla domů a hned mezi dveřmi zažila pocit dejavú, protože se mi na chvíli naskytl úplně stejný obraz, jako jsem už před chvíli viděla v autobuse.

"Lidské schopnosti jsou úžasné, jen je zapotřebí na nich pracovat."

Vysvětlení pojmů:
Intuice: pocit, který člověku napovídá, jak má postupovat, je to něco, co člověku pomáhá kromě myšlení
Torzní pole:
Pojem Torzní Pole (T.P.) je spíše označení vlastnosti (funkce) Hypervědomé reality - jako vševyplňujícího, nekonečného Vědomí. T.P. je jakýsi energetický útvar, kdy nekonečné Vědomí projevuje samo sebe, jako jistý energetický vír. Tento vír umožňuje skrze svou energetickou strukturu projevovat ve formě holografické projekce jistou energetickou kvalitu (záměr), tu modulovat do požadovaného vzorce, patřičně zesílit a vyslat k dalšímu "zpracování" do energetický "hustších" (nižších) hladin reality k další realizaci záměrů vědomí.
Pro představu: ponoříte-li do nádoby s vodou vrtulku a tu roztočíte svým vědomým záměrem (rukou, motorkem...), vytvoříte v hmotě vody torzi (zkrut). Ta se projeví ve formě víru. Tento vír již představuje váš projevený záměr jako nosiče informací. Ale vír sám o sobě do okolí žádnou informaci (kromě toho, že existuje jako projev Vaší vůle) nepředá. Stane se tak až v okamžiku, kdy začnete vrtulkou ve vodě vibrovat způsobem, který jednak voda umožňuje a jednak respektuje Váš požadavek. Na hladině vody vzniknou pravidelné kruhy, které přesně kopírují vzorec vibrací vrtulky pod vodou, ale navíc zesíleny o poloměr vzdalující se od osy Vámi vytvořeného víru, o harmonické kmity, které rezonují s vyššími harmonickými struktury vody atd... Vámi vytvořený energetický vzorec takto za krátký čas prostoupí celým povrchem hladiny a Váš záměr je splněn.

zdroje:
http://www.stimulace-torznich-poli.cz/ggg/
kniha Ananastasie, V. Megre
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bella.M Bella.M | Web | 24. února 2015 v 19:29 | Reagovat

Sny jsme teď probírali v psychologii :D celkem mazec. Některé věci šli úplně okolo mě a ani jsem o nich nevěděla, určitě je zajímavé o tom něco vědět :)

2 Viki Viki | Web | 24. února 2015 v 20:25 | Reagovat

Zaujímaví článok :)

3 Elis Elis | Web | 25. února 2015 v 13:00 | Reagovat

Sny jsou zvláštní kategorie, článek je velmi zajímavý, ráda jsem si ho přečetla a dává mě to smysl...  mívám létací sny, kdy se vznáším na městy atd., už jsem zažila i splnění snu do posledního detailu a živé sny mě matou tak, že nevím jestli to by sen nebo skutečnost, zdá se mě to vždy jako skutečnost opravdu prožitá, mám ze snu i hmatovou paměť, ale  rozum to odmítá přijmout, tak bývám dost zmatená a někdy mě to dost a na dlouho rozhodí...

4 Amálka Amálka | Web | 27. února 2015 v 11:47 | Reagovat

[3]: Já to vidím tak, že skutečnost je absolutně VŠE, co prožíváme. Vždyť emoce jsou také nehmotné, a přesto určují naše životní postoje a chování.

5 Van Vendy Van Vendy | Web | 27. února 2015 v 21:42 | Reagovat

Sny mám v posledních letech dost příšerné, jen málokdy se mi zdá něco příjemného a to je pak takový zázrak, že jsem zjistila, že mě to až rozbrečelo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama