Astrální cestování v dešti

31. března 2015 v 16:36 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
2/15
Jakmile jsem si ve snu uvědomila, že spím, ihned jsem si vzpomněla na včerejší plán. Chtěla jsem se znovu setkat s onou blonďatou dívenkou z minulého zážitku (AC ve dvou) a opět se od ní něco nového přiučit. Celkem pohodlně jsem vystoupila z těla a nejprve ohmatávala skříň, aby se mi otevřel zrak. Zadařilo se a první věc, která mě překvapila, byl světlem zalitý pokoj, přesto, že venku silně fučelo a pršelo. Sotva jsem otevřela okno, studené kapky mi vletěly do očí a vítr pročesal vlasy. Hlavou mi bleskla zajímavá myšlenka, kterou jsem vzápětí uskutečnila. Máchla rukou a zpomalila tak veškerý pohyb kolem. Kapičky vody se mi nyní leskly přímo před očima jako malé klenoty a já si je tak mohla detailně prohlédnout. Byla to scéna jak vystřižená z filmu Matrix:)


Nesměla jsem ale usnout na vavřínech, astrál vyžaduje neustálou aktivitu, tak jsem radši krásnou vizi přerušila a vyletěla nahoru nad střechy domů. Pode mnou se rychle střídaly různé městské scenérie, a protože jsem byla stále nucena odolávat silnému větru, na dívenku jsem úplně zapomněla a radovala se z momentálního zážitku. Uvědomila jsem si, že mi není vůbec zima, ale trochu mi vadilo, že toho přes ostrý déšť moc nevidím.

Za chvíli jsem se ocitla na okraji města a všimla si, že pode mnou zrovna míjím hustou alej, která má uprostřed velký vchod. Zaletěla jsem tedy do závětří pod koruny stromů, abych se trochu rozkoukala a utřela si mokrý obličej. Uvnitř nepršelo, jen tak lehce pokapávalo, tak jsem si vychutnávala ranní čerstvost a kochala se mohutnými, vysokými stromy. Najednou jsem ucítila, že mě to táhne zpět k tělu a i přesto, že jsem vynaložila velké úsilí, ocitla jsem se bohužel zase doma v pokoji.

Achjo, to už je konec? napadlo mě. Byla jsem ze svého návratu dost zklamaná a jelikož jsem měla úplně mokré vlasy, šla jsem si je vysušit do koupelny. Jak tak stojím před zrdcadlem, něco mi pořád nesedělo. A pak jsem si najednou všimla, že jsou moje vlasy nejen lehce kudrnaté, ale i světlejší a mám je skoro po pás. Ha! Tak to jsem pořád ve fázi, došlo mi. Koukla jsem se na sebe znovu do zdcadla a důkladněji si prohlédla, jak mi nová hříva sluší. Mám dojem, že světlý odstín mi sedí líp než tmavý, ale protože jsem se před nějakou dobou rozhodla přestat barvit, zvykám si poslední půlrok na mojí přirozenou tmavě hnědou. Vlasy jsou teď o dost zdravější, zhoustly a rychleji rostou.

Jak jsem se zamyslela a zkoumala se v zrdcadle, hodilo mě to zpět do těla. Ihned po probrání jsem si pro jistotu sahala znovu na hlavu, tentokrát byly vlasy ale už suché:) Když jsem pak šla ráno se psem, z ničeho nic začalo také poprchávat, tak se mi celý zážitek znovu jasně vybavil.

Můj harvraní odtín:)
Už mám tak 5cm odrost a není to vůbec vidět..

Ještě s blond chemkou na hlavě
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 20:48 | Reagovat

Mívám mimo jiné létací sny a nevím o co se jedná, dostalo se mě různého vysvětlením od živých snů až po opouštění těla, ale vědomě se o to nesnažím, obávám se, že by mě někdo mohl obsadit tělo, jak se mě dostalo varování...

2 Amálka Amálka | Web | 1. dubna 2015 v 11:00 | Reagovat

[1]: Astrální cestování se Ti může dít, i když se o to vědomě nesnažíš. Tvůj popis ale není moc konkrétní, takže může jít i o živý sen. Toho, že by nějaká bytost mohla trvale obsadit tělo, bych se nebála, jsme s ním silně spjati, i když je vědomí jinde a před útoky ho chrání i naše ochranná energie. Pravděpodobnější je, že se na Tebe něco nalepí a dokud se toho budeš bát, nedá Ti to pokoj.
"A proto bude nejlepší, když se nebudeš bát vůbec ničeho" - Ronja, dcera loupežníka:)

3 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 1. dubna 2015 v 15:48 | Reagovat

Páni, nikdy jsem o tom takhle nepřemýšlela. Pamatuji si, že když jsem byla o něco menší, tak jsem tohle vždycky chtěla umět a četla jsem o tom snad bilion knížek a potom jsem se toho bála :-D Stejně ani nevím jak na to, ale i tak, když o tom vidím článek, mě to zajímá :-) Vlastně je to v celku zajímavé číst něčí příhody o tomhle tom. :-)
Když jsem si přečetla první komentář, tak jsem si vzpomněla na mé sny a normálně uvažuji, že si zajdu za někým, kdo ví hodně věcích o snech,protože poslední dobou (tím myslím, že třeba za týden se mi zdá 3-5x sen - stejný) a je o tom, jak umím lítat a stále lítám na baráky, nad lidmi a užívám si to, někdy někoho zachraňuji a prostě tohle se mi zdá skoro pořád. A strašně mě zajímá jestli to něco znamená. Úplně ten pocit svobody cítím a prostě se cítím zvláštně. A zároveň mě děsí to, že se mi to zdá dost často :-D  :-)

A ještě musím dodat, že na té první fotce Ti/Vám to moc, moc sluší. Ta barva je boží :-)

4 Amálka Amálka | Web | 1. dubna 2015 v 17:32 | Reagovat

[3]: Interpretovat sny není až tak těžké jak to vypadá, protože jen odrážejí duševní stav člověka. Pokud se opakují, je třeba jim věnovat větší pozornost, protože nám něco důležitého sdělují. Jestliže ve snu létáš a cítíš se u toho dobře, symbolizuje to Tvoji touhu uniknout na chvíli před problémy, které Tě trápí a hledání jejich řešení. Z ptačí perspektivy je vždy lepší rozhled a člověk se jakoby oprostí, vymaní z běžných vzorců myšlení. Domy ve snech symbolizují hledání štěstí a stability, lidé + jejich záchrana zase Tvou touhu jim v běžném životě pomoci, protože Tě to nejspíš naplňuje. Těchto snů se neboj, spíš v nich hledej zašifrované odpovědi na své každodenní starosti. Jinak děkuji za pochvalu fotky a tykej mi prosím:)

5 ilyan ilyan | Web | 1. dubna 2015 v 21:24 | Reagovat

jsem tvým blogem tak okouzlená! moc se mi líbí jak píšeš a vůbec, o čem píšeš! o přírodu i 'duchovno' jsem se zajímala vždy, i když poslední dobou tolik ne, proto si o tom alespoň ráda přečtu u někoho na blogu...

6 Amálka Amálka | Web | 2. dubna 2015 v 10:34 | Reagovat

[5]: Děkuji Ilyan. Ani nevíš, jak mě to těší :)

7 Gil Gil | E-mail | Web | 26. dubna 2015 v 13:51 | Reagovat

♥ ♥ ♥Strašně se mi ty zážitky líbí, přišla jsem si to tu přečíst už po třetí :-) :D Původně jsem tu nechtěla všechno komentovat jakože abych tady moc neotravovala se svými trapnými stostránkovými komentáři :D ale když blog tento je kouzelný a já už ho mám přečtený skoro celý ♥ :-) Mohutné stromy, ranní čerstvost, to musela být nádhera! Měla jeden jasný sen, v dětství na celovíkendové návštěvě u příbuzných, v němž se se "vypravila" brzy ráno podívat se na zahradu. Slyšela jsem krásnou hudbu, bylo mi blaženě a šla jsem vzduchem :-) Občas jsem se dotkla nohou země, ale to jen tak pro radost, z lásky k ní, cítila jsem, že ji miluji a ona mne také a obě se z toho doteku radujeme. Pamatuji na ještě ten pocit vlahého ranního vzduchu, ve kterém bylo blažené být:-)
♥ No a hrozně se mi líbí ještě to uvědomění si u zrcadla :-)
Tento blog je prostě oázou pro duše. Děkuji♥

8 Amálka Amálka | Web | 26. dubna 2015 v 14:18 | Reagovat

[7]: Děkuji Gil. Těší mě, že se Ti blog tak líbí, snažím se na tyto stránky téměř s každým článkem předat i trochu té konstruktivní energie, která mě samotné dělá dobře..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama