Astrální pokrok!

27. dubna 2015 v 13:38 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
27/4/15
Zdál se mi zvláštní, komický sen, ve kterém jsem byla se třídou na nějakém školním výletě a zdobila si s ostatními spolužáky vlasy různými květinami, trávou a listím. Všichni měli obavu jít za učitelem a nabídnout mu taky nějakou tu ozdobu a jeden z kluků mě začal hecovat, abych za ním šla já. Ve stejnou chvíli, kdy se mě částečně zmocnil strach, se ve mě probudilo i silné uvědomnění, že se nacházím ve snu a musela jsem se pousmát nad bizardností celé situace. Vzápětí jsem dostala při pohledu na profesora zlost, podívala jsem se tedy na zem a ze záhonku před sebou vytáhla velký hlávkový salát plný hlíny a k pobavení svých spolužáků neohroženě vyrazila hodit mu ho na hlavu a poté utéct. Tenhle můj vztek mě opět přesvědčil, že léta šikany na ZŠ asi ještě nemám tak úplně vyřešené, jak jsem si původně myslela. O tom ale nyní psát nechci.


Zatímco se překvapený učitel oklepával z hlíny a spolužáci se řezali smíchy, šla jsem stranou a dostala úplně nový, geniální nápad. Měla jsem v plánu astrálně vycestovat, ale řekla jsem si, že se do těla nevrátím a zkusím si zhmotnit přímo tento vědomý sen. Podívala jsem se na svoje nohy a začala se do nich detailně víc a víc vciťovat. Netrvalo dlouho a já nohy opravdu začala hmotně vnímat, a tak jsem postupovala dál a to samé si představovala se zbytkem těla. Jakmile jsem byla komplet, začala jsem si hned mnout ruce, abych svůj stav prohloubila a za chvíli se mi naskytl "skutečný" pohled na celou situaci kolem. Učitel opodál se rozčiloval a hlasitě peskoval ostatní děcka. Mě si zatím nikdo nevšímal, tak jsem si čopla na bobek a podívala se zblízka na trávu a hlavou mi problesklo "wow, tohle je neuvěřitelné - toto je pro mě jasný důkaz, že vše se odehrává pouze v mysli a astrální cestování je v podstatě jen uvědomnělejší lucidní sen."

Abych svůj stav udržela, přestatala jsem raději hloubat a řekla si, že se přemístím někam jinam, než si mě všimnou ostatní. Připadala jsem si po právě prožitém úspěchu jako ostřílený cestovatel a věřila, že v tuto chvíli zvládnu vše na co jen pomyslím. Zavřela jsem tedy oči a chtěla být rychle někde u vody. Když jsem znovu otevřela oči, první, co jsem ucítila bylo jehličí na zemi, protože jsem stála bosky někde v hlubokém lese. Přímo přede mnou prosvítalo mezi stromy slunce, tak jsem se tím směrem hned rozběhla a na okraji se mi naskytl krásný výhled. Středem zelené louky klikatě protékala čistá, průzračná řeka, opodál stály podél břehu dva cihlové domy se zářivě modrou fasádou a na obzoru se tyčily vzdálené, zalesněné hory. Všimla jsem si také místního rybáře u vody, soustředěně navazujíc svou návnadu na udici. Vypadal trošku jako indián a hned se se mnou dal se do řeči. Nejprve mě upozornil, že voda je na koupání ještě studená, ale já jsem do ní v zápalu nadšení stejně hupla. Zatímco jsem si užívala chladné lázně, oznámil mi, že se nacházím ve státě Guatemala ve střední Americe, což blízko Mexika, kde jsem dříve pracovala na lodi. Pak ukázal na vysokou horu a upozornil mě, že nedaleko odstud se nachází činná sopka, která rozhodně stojí za návštěvu. Chtěla jsem se ho ještě zeptat na ty modré domy opodál, ale bohužel jsem ztratila pozornost a vrátila do těla. Ihned po probuzení jsem měla z nové dovednosti velkou radost a tuto "zkratku" zkusím využít i příště.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | E-mail | Web | 27. dubna 2015 v 16:40 | Reagovat

Jé to je moc krásné♥ od zdobení vlasů, které je strašně pozitivní až po konec, kde je ta čistá řeka a indián :-) Moc ráda jsem si to přečetla♥ Modré domy, to je zajímavé, určitě to vyzkoumáš co budou :-)
V Indii měly (a dodnes mají) modrou barvu fasády domů bráhmanů - kněží, duchovních :-) V Městech to vypadá nádherně. Všude písková nebo bílá a do toho.. jejich modř! Ale to je jen odbočka, jen moje asociace :-)

2 Aeonsun Aeonsun | E-mail | Web | 29. dubna 2015 v 10:45 | Reagovat

... "wow, tohle je neuvěřitelné - toto je pro mě jasný důkaz, že vše se odehrává pouze v mysli a astrální cestování je v podstatě jen uvědomnělejší lucidní sen." ...
Měl jsem velmi podobné uvědomění. Pro mě zas je to, jasný důkaz toho, že si nevymýšlíš, a píšeš ze zkušenosti.
Třeba ještě dál pokročíš (pevně věřím) a pak získáš další velmi zajímavé uvědomění.
Opravdu se je na co těšit.

3 Amálka Amálka | Web | 29. dubna 2015 v 23:11 | Reagovat

[2]: Děkuji komentář. Ráda slyším, že jsi zažil něco podobného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama