Zpívající herci a herečky

14. října 2015 v 19:58 | Amálka |  > Hudba a zpěv
Poslední dobou blog trošku zanedbávám kvůli hromadě práce. Dneska mám ale narozeniny, tak se jen tak flákám a nic nedělám. Sedím tu u PC, popíjím lahváčka Starobrna a přítel mi mezitím vaří slavnostní večeři :) Než bude hotová, řekla jsem si, že napíšu takový krátký článek na odlehčenou. Možná jsem to tu už někde zmiňovala, ale miluju hudební filmy a obdivuji herce a herečky, kteří nepotřebují playback. Dneska tu uvedu pár mých absolutních špiček.


Číslo jedna má jisto jistě Gerard Butler! Je neuvěřitelně sexy, úchvatně zpívá i hraje. Video je z filmu, na který je lepší dívat se pouze v dívčím kroužku. Kluky by přecejen mohlo neustálé vzdychání a slintání nad jeho kvalitami naštvat :) Film "PS: miluji Tě" je sice dost smutný a je tedy třeba počítat s tím, že nějaký ten kapesník u něj zaručeně padne, ale zároveň je také plný naděje. Takže - pokud jste ho neviděli, vřele doporučuji!!!

Od Gerarda Butlera zde nemohu nedat ještě jednu píseň z muzikálu "Fantom opery". To je fakt pecka! Nejlepší zpracování, jaké jsem kdy viděla. Hlavní hrdinka v něm měla pouhých 17 let a zpívá jako anděl. V tomto videu co sem ale dávám, zpívá jen Gerard.


Číslo dvě má u mě Gwyneth Paltrow. Je to v první řadě krásná žena a v druhé skvělá herečka i zpěvačka. Film "Síla Country" patří také k mým top.

Z tohoto filmu přidávám ještě jednu, kde je znát, že Gwyneth se umí i dobře hýbat. Je to prostě showmenka :)

Johnyho Cashe mám moc ráda, a proto mě velmi potěšilo zpravování jeho biografie ve filmu "Walk the line". Joaquin Phoenix a Reese Witherspoon mě nezklamali a podali podle mě úžasné výkony, když přezpívali originál. Klobouk dolů!

Možná Vás překvapí, že Kate Winslet taky krásně zpívá! Posuďte sami. Tenhle singl je z roku 2001.

Další herečka, která mě před lety okouzlila svým hlasem je křehká Jennier Love Hewitt. Vydala dokonce vlastní CD.


Poslední můj "objev" tohoto léta je úžasná Meryl Streep! Film jsem zatím neviděla, ale určitě si ho nenechám ujít.

Na závěr přidávám ještě jeden trailer. Tenhle song je z mého oblíbeného filmu "To je náš hit" (1996), na kterém opravdu hodně ujíždím :) Snímek je neuvěřitelně milý, romantický a plný mladých, začínajících hvězd. Režisérem i scénáristou je talentovaný Tom Hanks, který si ve filmu nejen zahrál, ale složil i hlavní píseň snímku.

Překvapil Vás v mém seznamu někdo? Jaký je Váš oblíbený zpívající herec/herečka? :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kosma Kosma | Web | 14. října 2015 v 22:51 | Reagovat

Jů, moje sestra má taky dneska narozeniny (Kristovy roky! :-) a venku je tak škaredě, že ji skoro lituju, že v takovým nečase přišla na svět! :-) Všechno nejlepší!!!
Taky jsem se jednou pokoušela vkládat videa, ale nemohla jsem na to přijít, pak mi poslali postup, ale nechala jsem to plavat - snad na to teď znovu mrknu!
Když se ptáš, kdo ze zpívajících herců, hereček umí zpívat - Světlana Nálepková.

2 Amálka Amálka | Web | 15. října 2015 v 7:46 | Reagovat

[1]: Tak to jsme se s Tvou sestrou narodili nejen ve stejný den, ale i ve stejný rok! Děkuji za přání :)
Vkládat videa je hrozně lehký, jen zmáčnkeš na horní liště takové to "f", zkopíruješ do řádku odkaz a potvrdíš.

3 Zita Zita | Web | 15. října 2015 v 9:37 | Reagovat

Amálko dodatečně přeji všechno nejlepší, hlavně zdravíčko, osobní spokojenost a lásku.

Písničky si přijdu někdy poslechnout, dneska jsem tak nějak mimo..

4 Elis Elis | Web | 15. října 2015 v 15:08 | Reagovat

Tak to tě chápu, s časem jsem poslední měsíce na tom taky dost zle, nestíhám dávat nové věci na blog pravidelně jako dříve, ale snad se to zlepší, zatím mám stále doma dlouhodobou návštěvu... dodatečně ti přeji všechno nejlepší k narozeninám a doufám, že si je pořádně oslavila... zpívající herci, to je zajímavá otázka, záleží kdo to je, někteří jsou výborní a u některých je to děs...  první dvě se mě líbí, Gerard zpívat umí, ale jako chlap, mě nebere, není to moje krevní skupina... postupně si poslechnu všechna videa...

5 Amálka Amálka | Web | 15. října 2015 v 17:54 | Reagovat

[3]: [4]: Děkuji moc za přání :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama