Sny o smrti, o vlasech

17. ledna 2016 v 16:55 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
Nějakou dobu jsem se výklady snů moc nezabývala, ale tento víkend mi do fcb emailu přišlo víc proseb zaráz, tak jsem se do toho zase trošku ponořila. Dva sny mě zaujaly natolik, že jsem si řekla, že je uveřejním i zde, protože by se výklad mohl hodit i někomu dalšímu. Ještě jednou ale připomínám, že pokud máte často živé, symbolické sny, které pamatujetete, není vůbec na škodu naučit se je vykládat sami. Jednoduchý návod najdete zde.

Sen I.:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda byste byla tak laskavá a vyložila mi můj sen. Sen není dlouhý, spíše mě trápí jak se blíží ten rok....je to dost let zpět, co se mi zdál. Herečka Růžičková se mi objevila ve snu a jen řekla, že budu žít do 40. Bojím se, co to znamená.


Odpověď:
Sny o smrti nebo její předpovědi mají hodně významů, samotnou smrt zpravidla předpovídají jen u dlouhodobě nemocných. Jedná buď o varování, abys byla v tomto roce více opatrná než obvykle nebo sen předpovídá konec nějaké významné životní etapy. Staré odejde, aby mohlo přijít nové. Může se jednat o stěhování, změnu povolání, děti, nový vztah, ztrátu někoho blízkého, svatbu ap. Určitě se myšlenkami na smrt netrap, protože na co myslíš, to k sobě také přitahuješ. Zdraví, A.
(pozn. blížící se smrt nebo nehodu zpravidla ve snech představuje zdechlina kočky)

Reakce:
Tak moc za výklad,určitě je na tom hodně aspektů např . svatba i to stěhování protože přítel chce stavět barák tam kde se narodil a chce se tam vrátit se mnou.jeste jednou děkuji I.


Na druhý sen jsem odpovídala v jedné skupině na fcb.

Sen II.:
Zdravím.Opět dotaz.Zdálo se mi že si češu vlasy a hodně vlasů jsem pak viděla na hřebeni.Také se mi v tom snu mihla kadeřnice,zřejmě jsem měla v úmyslu si nechat vlasy trochu zkrátit.

Odpoveď:
Je to varování před hádkami a nepříjemnostmi, které by Vás mohly stát mnoho sil, možná i před nějakou nehodou. Vlasy jsou všeobecně znakem životní síly a pokud vidíte jejich úbytky na hřebeni, popř. i kadeřnici, která by Vám je chtěla zkrátit, znamená to, že v brzké době přijdete o dost energie. Nepouštějte se tedy zbytečně do žádných hádek a udržujte si spíš nadhled. Čeká Vás náročné období. A.

Reakce:
Děkuji moc za raduMrkající P.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ella Ella | E-mail | Web | 17. ledna 2016 v 19:09 | Reagovat

To je skvělé napsat o svých snech a o tom, co mohou znamenat! :) Je to velmi zajímavé. Sama když mám nějaký sen který mě zaujme ( a pamatuji si ho :D) hledám ve snáři. Teď se mohu kouknout přímo na návod! :D děkuji :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama