Sny o bloudění v dopravních prostředcích

31. března 2017 v 10:16 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
Sny o bloudění v dopravě se vyskytují poměrně často. Proto jsem se rozhodla - se svolením dotazované, zveřejnit tu jeden výklad. Možná to pomůže i někomu dalšímu...


Sen
Ahoj, moc díky za ochotu... cca 15let se mi zdá sen, ze jedu z Londýna a chci se dostat domu a vždy se to z nějakeho důvodu nedařilo a bylo to celé plné stresu. Neměla jsem penize, nemohla najit vlak, nestihala jsem atd. No a včera stejný sen, zase v Londyne, tentokrat jsem koupila lístek, ale neměla čas ho vyzvednout, takže jsem si řekla, že si ho koupim u průvodciho a vlak jsem doběhla. V klidu, což v předchozich snech jsem byla uz dávno s nervama v haji Usmívající se no a ja tim vlakem dojela domů, najednou hlásili stanici metra u me u baraku. Co to muze znamemat?

Výklad:
Není zač. Tento výklad je celkem jednoduchý. Cesta vlakem symbolizuje pevně danou cestu s jasným, stanoveným cílem. Cesta domů je v podstatě symbolikou nalezení sebe sama, svého místa a poslání v životě. Jde o dlouhodobý životní plán, proto se Ti sen pořád opakuje. Zdá se, že máš občas obavy, jestli jdeš správným směrem, jestli stihneš naplnit svůj životní osud. Pokud ve snech trpíš stresem a obavami, nedostatkem peněz, znamená to, že nemáš situaci pevně v rukou, že prožíváš v určité oblasti zklamání, osobní selhání nebo si už dopředu vytyčuješ přehnaně vysoké cíle. Pokud nemůžeš vlak najít nebo ho nestíháš, značí to, že se lehce můžeš vydat špatným směrem, sejít z cesty. Když to shrnu, sen Ti v podstatě celou dobu říká, aby sis srovnala svoje životní priority a následovala je, protože pak nebudeš mít strach, že Ti něco uteče. Podle posledního snu se ale zdá, že už jsi to asi částečně udělala nebo nad tím alespoň přemýšlíš. Může se jednat např. o nějaké důležité životní rozhodnutí nebo přehodnocení současného stylu života. Tento poslední sen Ti říká, že jsi právě na správné cestě a máš tímto směrem i pokračovat. Přeji hodně štěstí, A.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 31. března 2017 v 22:29 | Reagovat

Tak tohle je velmi zajímavé. Pomohlo to :D Konečně vím co to znamená :)

2 Eva Eva | Web | 9. dubna 2017 v 14:28 | Reagovat

Zajímavé!
Poslední dobou se mi také zdá o cestování. Jednou jsem jela vlakem, který ale měl jen konstrukci a sedačky. Navíc jsem jela tam, kam jsem nechtěla. A nebo taky o krátké cestě tramvají, ale to jsem nebyla schopná ráno si ani zapsat. :)

3 Lea Lea | Web | 22. dubna 2017 v 11:23 | Reagovat

Trochu mi to připomíná moje sny o neznámém místě a i ten výklad mně docela vystihuje :). Zajímavý článek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama