Květen 2017

Mívám věštecké sny, co s tím?

23. května 2017 v 18:56 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
Pokud se Vám někdy stalo, že jste dopředu věděli, co se stane, míváte předtuchy, věštecké sny nebo jen takový ten zvláštní pocit, že určitě něco dobrého nebo špatného přijde, tak tohle je článek pro Vás. Budu ráda, pokud se o své zkušenosti podělíte dole v diskusi. A teď už k dnešnímu příspěvku. Nedávno jsem na jedné fcb skupině narazila na zajímavý dotaz a napsala si se slečnou pár řádků. Část naší konverzace přikládám níže. Možná se v tom někdo poznáte.

LD zážitky

19. května 2017 v 15:45 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
Tak po dlouhé době píši zase příspěvek! Sice netuším, zda bude někomu přínosný - jde totiž o popis mých dnešních snových zážitků, ale třeba si někdo rád počte. Píšu je sem z větší části spíš pro sebe, protože se mi líbily a nechci je zapomenout. Jinak musím přiznat, že takovou dlouhou prodlevu mezi články jsem tu snad ještě nikdy neměla, ale věřte mi, že toho mám toho v poslední době opravdu mnoho. V každém případě ale nekončím, žádné strachy :)

A teď už těm lucidním snům...
Nacházela jsem se v centru Prahy někde u Náměstí Republiky a právě strašně spěchala do práce. Měla jsem obsluhovat na nějaké významné akci a najednou jsem ke své hrůze zjistila, že u sebe nemám bílou halenku ani lodičky. Podívala jsem se na hodinky a ty ukazovali šest hodin. Akce začínala od sedmi - to nestihnu, problesklo mi okamžitě hlavou. Ale moment! Kde to vlastně jsem a není to všecko nějak zvláštní? Na brigády v Praze už přeci dávno nechodím. Nebo že by? Ano, určitě! Musí to být sen, došlo mi.