O temnotě, před kterou se třesou i Andělé

2. srpna 2017 v 14:55 | Amálka |  > Deníček astrálního cestování a lucidních snů
O víkendu se mi zdál sen, na který nemohu zapomenout. Nejsem si vlastně tak úplně jistá, zda šlo opravdu o sen. Byl děsivý, ale zároveň v něm bylo cosi zvláštního, pro co nemám slova. Něco v tom smyslu, že to, co se má stát, to se stane... Raději jsem si ho ani nezapisovala a chtěla na něj zapomenout, ale dnes ráno jsem na blogu Alue objevila článek a u jednoho z úryvků jsem zůstala jako opařená. Cituji:

O temnotě, která obklopila lidi na západě díky jejich oddanosti starobylým bohům temnoty, jsme mluvili mnohokrát, ale v souvislosti s těmito posledními událostmi, ke kterým dnes dochází v Babylonu, by se celý svět měl skutečně třást hrůzou. Protože podle všech pramenů tito krutí démoni naší starobylé historie mohou být v důsledku skutků Američanů opět na nás všechny vypuštěni."
Ale věřit tomu nemusíte, dodává tm.

,,Neboť i za starobylých časů se těchto děsivých pánů temnoty báli i samotní andělé, a protože k válce s íránskými Peršany, která bezpochyby způsobí nejděsivější válku ze všech, dojde brzy, je dobré si vzpomenout na slova Daniela (10:20) týkající se této nejstrašnější nestvůry."

Já tyhle články od tm zpravidla nečtu, ale dneska jsem nevím proč, jsem udělala výjimku. A bylo to, jako trefa do černého! Nevím přesně jak, ale ten článek a můj "sen" spolu souvisí. V textu i použitých obrázcích jsem našla i další indicie, které mi to potvrzují.


Děj mého "snu":
Nacházela jsem se v obrovském venkovním divadle a na pódiu se odehrávaly veškeré dějiny lidstva. I když bylo hlediště uzpůsobeno asi pro 300 návštěvníků, zdálo se, jakoby děj zároveň sledovali i všichni ostatní lidé na celé planetě. Většinou jsme neseděli, každý se pohyboval, jak chtěl. Občas se na pódiu někdo pokusil o magický kousek pro odlehčení, ale byly to samé snadno prohlédnutelné, levné triky. Tedy až na jeden!

Atmosféra v hledišti se najednou začala měnit. Vzduch, nálada, pachy, zvuk... Všichni v napětí zpozorněli a famózní výjev, který se před námi otevřel, nás absolutně vtáhl a pohltil. Z prkenné podlahy hlediště náhle vyrazily obrovské, letité stromy. Jak rostly směrem vzhůru a nabíraly výšku, rozbily nad námi pomyslné sklo a do hlediště začaly mezi polétajícím listím všude padat střepy. Nebyly ale ostré a nebezpečné, ale všecky byly krásně obroušené. Vypadaly jako ty necennější diamanty, s miliony různých odlesků. Nemohla jsem se na to vynadívat, byla to prostě nádhera!

Někdo v hledišti pak obraz narušil výkřikem "tohle není trik, to je skutečná magie!" S první obavou, která se nás po tomto výroku zmocnila, začalo vše postupně šednout. Netrvalo dlouho a my najednou stáli v řadách vedle sebe, čelíc neznámé síle. V první chvíli jsme si nic nepřipouštěli a stále věřili, že se nic špatného neděje. Pořád jsme tak nějak čekali, že zatleskáme neobyčejnému vystoupení a život půjde dál, tak jako obvykle. Když se ale v prvních řadách před námi zjevil nádherný obrovský anděl a roztáhl mocně svá zářivá zlato-oranžová křídla ve snaze nás chránit, polil nás náhle pot. Teprve teď nám začalo postupně docházet, v jak vážné situaci jsme se to vlastně octli. Při pohledu Anděla se ale naše obavy i zároveň stíraly, protože jsme věděli, že on nás vždycky před vším ochránil. Jaké bylo naše překvapení, když se před andělem objevilo cosi nespecifikovatelného a rozesmálo se to. Andělská záře brzy pohasla a cizí bytost se začala pomalu blížit. Když už byla skoro před námi, Anděl sebral své poslední síly a znovu roztáhl svá křídla, která byla tentokrát ještě větší a zářivější než předtím a vykřikl "Vy nevíte, kdo já jsem!" Zdálo se, že ze sebe dává naprosto vše a my věděli, že je to naše poslední šance. Tentokrát ale záře pohasla ještě dříve než poprvé a všem nadějím byl konec.

Chvíle ticha a bezmoci vystřídala panika, ve které jsme se bezbranně rozprchli do všech stran kolem hlediště, protože jsme cítili přítomnost obrovského majestátního Lva, který teď mezi námi začal procházet. Říkali jsme si, koho asi uloví jako prvního? On ale nikoho neulovil a namísto toho se proměnil ve stovky černých bytostí, které teď stáli proti nám. Vypadali tak trochu jako upíři zkřížení s predátorem, výškově se rovnali člověku a prahli po naší energii. Už ani nevím, jak jsme se znovu ocitli u svých sedadel v hledišti, když vzduchem proletěla první vlna děsu. Asi třetina lidí najednou prostě zmizela. My ostatní jsme sice žili dál, ale ne na dlouho. Věděli jsme, že se z nás teď stal pouhý prostředek. Prostředek na cestě do záhuby. Jak nás postupně ubývalo a čím dál víc jsme cítili naši ztracenou jednotu, dva lidé v řadě přede mnou se přihlásili k likvidaci dobrovolně. Jeden muž a jedna žena. Muž si stál odhodlaně za svým rozhodnutím, žena si to v poslední chvíli rozmyslela.

Na celém tomto výjevu byla zvláštní jedna věc. Ty temné bytosti nebyly tak úplně zlé a nezdálo se, že by těšilo to, co nám prováděli. Jakoby v nich bylo skryto i něco dobrého, trošku se bojím říct lidského. V některých maličkostech nám dokázali vyjít vstříc, dobře znali soucit. Někteří lidé to také cítili a chápali, že co se má stát, to se i stane...

Nevím, co si o tom myslet, ale v povědomí mám už delší dobu zasunuté, že něco přijde. Něco, co jsme si nadrobili a teď si to budeme muset snít. Něco, co nebudeme moci ovlivnit. Jeden můj přítel tomu dává půl roku, já jsem zatím poněkud optimističtější. A pořád věřím...


Věřím, že dokud lze ovlivnit alespoň něco, je možné ovlivnit i úplně všecko…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marek marek | 4. srpna 2017 v 22:49 | Reagovat

1) do prostoru někdo hodil několik granátů se slzným plynem. úžasné kouřové a světelné efekty fascinovali a hypnotizovali přítomné, kteří nepochopili co se děje. (Granát se slzným plynem = ekvivalent vzduchu otráveného magií).
Kéž by přítomní začali situaci okamžitě řešit podle svých schopností. Třeba tu špinavou magii rychle vymést z prostoru "koštětem".

2) kolik z přítomných se pokusilo pomoct, povzbudut, ošetřit , odtáhnout jinam Anděla?

3) kolik lidí během toho masaktu pochopilo, ČÍM JAKO jsou ty černé bytosti ovládány, a KÝM byli ty Černé polétající bytosti "předtím"??? A evidentně si ta žena uvědomila, že pokud by šla dobrovolně, co by následovalo = KyM by se stala!! (coŽ ten muž si neuvědomil a nepochopil co se z něj stane!).

4) otázka: MOHLI Jste se navzájem spojit? Mohli jste se spojit do dvojic, do skupinek? Snažili jste se propojit se svým srdcem navzájem?

5) V okamžiku kdy se LEV rozdělil na "jednotlivce" a bylo to 1:1 bývolo mělo smysl se okamžitě začít seskupovat.

2 Amálka Amálka | Web | 7. srpna 2017 v 10:59 | Reagovat

[1]: ??? Vůbec jsem Tvůj komentář nepobrala. Pokud to není myšlené ve vtipu, tak pochop, že se nejednalo o situaci, kterou lze ovlivnit. Kdo byly ty bytosti nebo čím se staneme bylo tudíž úplně vedlejší.
...představa odtáhnutí a ošetření Anděla - to ovšem mě pobavilo! :-D

3 Eva Eva | Web | 15. srpna 2017 v 11:54 | Reagovat

Je to dost děsivé. Obzvlášť vědomí, že ani Andělé nás v takové situaci nedokážou ochránit, jak jsem pochopila z článku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama