Sedmihorské léto - HAPPY FACES FESTIVAL

13. září 2017 v 16:16 | Amálka |  > Výlety
Poslední srpnový víkend jsem vyrazila do Sedmihorek u Turnova, abych si mohla na letní scéně slavnostně užít konec léta. Společnost mi dělaly nejen moje internetové kámošky, ale taky úžasný a nezapomenutelný Michael Patrick Kelly! :) Jelikož nemám moc ráda velké davy, toto byla akce přesně pro mě! Klidná, komorní, prostě v kruhu přátel.

Scéna byla maličká, max. pro pár set fanoušků a počasí vyšlo naprosto perfektní


Při cestě na festival jsem měla obavu, abych tam nebyla úplně sama, ale to se záhy ukázalo jako naprosto zbytečné. Ještě jsem ani neprošla hlavním vstupem a už jsem viděla známé tváře z minulých koncertů ;) Skvěle jsem se bavila!

Fanoušci Patrika se neznají pouze z koncertů, ale smelují nás také různé společné akce, jako například tento "In safe hands projekt". Společný dárek v podobě deky s otisky rukou a podpisy od českých a slovenských fanoušků byl Patrikovi předán před koncertem a věříme, že z ní má radost. Projekt byl uskutečněný díky dvěma šikovným holčinám Danče a Zuzce, kterým patří vřelé díky za hromadu skvěle odvedené práce a kreativitu. Všecky obtisky na deku ručně překreslily.

Díky velikosti scény bylo skvěle vidět odevšad, na koncertě panovala skvělá, uvolněná atmosféra, plná úsměvů a "Happy faces." Dá se tedy říci, že festival svůj účel perfektně splnil!

Malá ukázka z koncertu od fanouška Michala:

Oficiální plakát festivalu (Vlasta Horvát coby předskokan mile překvapil, je to sympaťák ;)

Na závěr bych chtěla všem zůčastněným poděkovat za fantasticky strávený den a Patrickovi + jeho skupině za nezapomenutelný zážitek. Budu se těšit zase někdy příště!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka Zdenka | E-mail | 20. září 2017 v 16:11 | Reagovat

Také jsem koncert vychvalovala u sebe na Facebooku.. Byl to můj první zážitek,  protože dříve jsem na žádné podobné akce nesměla kvůli zdraví - imunitě. Ale mám konečně nový lék a zabral,  takže jsem konečně viděla naživo někoho,  koho beru celý můj život za sourozence. Ono totiž lásku ke Kelly Family mi předala má maminka,  která je poslouchá od roku 1981 a mě už je pouštěla do bříška. Jsem díky ní jejich celoživotní fanynka. Ještě je tu v ČR téměř nikdo neznal a my měli doma jejich kazety,  LP a CD.... Jak už jsem různě psala,  měli jsme téměř kompletní sbírku,  ale po rozchodu rodičů jsem si jí nechala u otce,  že si jí vyzvednu a macecha jí s pomsty vyhodila!!!  Zbylo mi pár kazet včetně té první,  díky které mamka začala Kelly Family poslouchat. No a teď už těžce a pomalu díky financím ( jsme doma tři důchodci) a nedostupnosti dáváme sbírku zase dohromady.. Jde to těžce,  ale zase nám každý kousek dělá velkou radost 😉 Když měl někdy někdo nějaké řeči,  říkala jse.,  že někdo poslouchá ACDC a někdo KELLY FAMILY.... Zatím mě žádná skupina nedokázala tolik chytit za srdce,  jako oni svými texty...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama